Kurumsal

GEFA Teknik; 15 yıllık tecrübemiz ile “GEFA KOMPOZİT” ve “GEFA UV” markası ile imalat ve montaj hizmeti sunuyoruz.

“GEFA Kompozit” Ege bölgesinde önemli bir CTP Kompozit yapı ürünleri üreticisi ve malzeme sağlayıcısıdır. Otomotiv, kimya, demiryolu, su arıtma tesisleri, inşaat, denizcilik, imalat, endüstriyel tesis, telekomünikasyon ve elektrik endüstrilerinde, şehir akvaryumları gibi birçok önemli şirketlerde çözüm sunan önemli bir iş ortağı olarak faaliyet gösteriyoruz.

CTP (GRP, FRP) Pultrüzyon yapı profilleri, CTP Kompozit kutu profil, boru, çubuk ve CTP Kompozit Izgaraların üretiminde ve tedarikinde hızlı çözümler üretiyoruz. ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemleri) Kalite standartlarına ve kendi titiz kurallarımıza uygun olarak, kaliteden ödün vermeden en iyi fiyatlar ile hizmet vermek için çalışıyoruz.

GEFA Teknik olarak aynı zamanda sektör ile bağlantılı olan “GEFA UV” markamız ile Ultraviyole dezenfeksiyon çözümleri de sunuyoruz. UV Havalandırma, Su, yüzey, ortam dezenfeksiyonu ekipmanlarımız ile şehir akvaryumları, su arıtma tesisleri, sağlık kuruluşları, gıda işletmeleri, balık çiftlikleri gibi alanlarda üstün kalitede dezenfeksiyon çözümleri sunuyoruz.

Gelişmiş çözümler sunmanın yanı sıra, her zaman en yüksek bütünlük için çalışırız, firmalar ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalarda tüm ürün talepleri ve kavramsal tasarımlar kesinlikle gizli tutulur.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakultesi
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
Arkas Lojistik
Ülker
Stackpole International
Başkent Üniversitesi
Burcu Gıda
Arçelik
pladis
polin
Karşıyaka belediyesi
saski
Janoschka
Feka inşaat
ASM Arıtma
Petlas
Koç Holding
Double Tree Hilton
Chanel
kansai
doktas
hamidiyesu
gubretas
tat
ozdilek
volt motor
Sağlık Bakanlığı
Türk Tuborg
İskenderun Demir Çelik
SOCAR
Petkim
Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası
Tree Top Hospital
Tukaş
Schneider Electric
aSAY
Form grup
Yapı Merkezi
ADEC
ORMA Ormancılık
kaplanlar soğutma
Çemsan
Otokoç
Rixos
Key Otel
Kızılay
Hava Eğitim Komutanlığı
Abalı Yağ
Akdeniz Kimya
Yaşar Üniversitesi
Asaş
pakmaya
sahil_guvenlik_komutanligi
zorlu_holding