Mobil Fanlı UV-C Hava Sterilizatörü

Mobil Fanlı UV-C Hava Sterilizatörü

 

Mobil Fanlı UV-C Hava Sterilizatörü, kapalı odadaki havayı sirküle ederken aynı zamanda içerisindeki UVC Lamba ile geçen havayı dezenfekte eder. Sistem tamamen kapalıdır ve insanlı kullanım için uygundur. İçerisindeki fan ortamdaki kirli havayı içine çeker, UVC tipi ultraviyole lambalar ile sterilize ettikten sonra ortama geri verir.

 
Aynı ürün tavana asılarak, masa üstünde ya da elde taşınarak kullanılabilir.
 
Sistemde 254nm dalga boyunda Ultraviyole UV-C Lamba kullanılır. Bu dalga boyu mikroorganizmaların DNA yapısını parçalayacak niteliktedir.
 
Özellikle Petshop gibi hayvanların bulunduğu ortamlarda hava sterilizasyonu için kullanımı uygundur.
 

Mobil Fanlı UV-C Hava Sterilizatörü hakkında bilinmesi gerekenler;

 

- Nasıl Kullanılır?

* Mobil Fanlı UV-C Hava Sterilizatörünü tavana asarak yada masa üzerinde seyyar olarak kullanabilirsiniz.

 

- İnsanlı kullanım için uygun mudur?

* Mobil Fanlı UV-C Hava Sterilizatörü insanlı kullanım için uygundur, bulunduğu ortamda insan varken kullanılabilir. Tercihen zamanlayıcı ile dilediğiniz zaman çalışacak şekilde programlanabilir.

 

- Mobil Fanlı UV-C Hava Sterilizatörü insan sağlığına zararlı mıdır?

* Ultraviyole lambalara çalışırken bakmak geçici görme kayıplarına sebep olabilir. Fakat mobil fanlı UV-C hava sterilizatörü, açık tip armatürün aksine kapalı devre sistem olduğu oda içerisindeki insanlar uv ışığını doğrudan görmez, 80m3/h kapasiteli sessiz aksiyel fanortamdaki kirli havayı içine çeker ve UV-C lambalar ile sterilize ettikten sonra ortama geri verir.

 

- Mobil Fanlı UV-C Hava Sterilizatörünün montajı nasıl yapılır?

Mobil fanlı UV-C hava sterilizatörü, kapalı kutu olaraki fişli, tak çalıştır olarak gönderilir. kullanım tercihinize göre tavana asabilir. yada taşıma kulbu sayesinde kolaylıkla taşıyarak masa üzerinde yada zeminde kullanabilirsiniz.

 

- UV-C Lambaların ömrü ne kadardır?

UVC Armatürlerin lambaları 254nm dalga boyuna sahiptir ve 9.000 saat çalışma ömrü vardır. Bu saat tamamlandığın da sadece lambayı değiştirmek yeterli olacaktır.

 

- Etkili dezenfeksiyon için Mobil fanlı UV-C Hava Sterilizatörünü günde kaç saat çalıştırmalıyım?

Mobil fanlı UV-C Hava sterilizatörünü ortamdaki insan sayısının yada kirletici faktörlerin yoğun olduğu dönemlerde, kaliteli hava elde etmek istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz. Kapalı sistem olduğu için süre kısıtlaması yoktur.

 

- UV-C Ultraviyole lambalar Korona virüs için kullanılır mı?

UV-C Lambalar, Korona virüste (COVID-19) dahil olmak üzere tüm virüsler, küf, mantar, patojen, mikroorganizmaları yok eder. Fakat UV-C Lambalar mevcut virüs bulaşmış insanların tedavisine etkisi yoktur, sadece solunum yolu ve temas yolu ile bulaşabilecek hastalıklara karşı koruma sağlar.

- Mobil Fanlı UV-C Hava Sterilizatörü nerelerde kullanılır?

Mobil fanlı UV-C hava sterilizatörü kaliteli ve steril hava yaratmak, havadaki virüslerin solunum yolu kaynaklı transferini engellemek istediğiniz tüm alanlarda kullanabilirsiniz. hijyen ve steril ortam yaratmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Toplantı salonlarında, yemekhanelerde, fabrikalarda, bekleme salonlarında, sağlık ocaklarında ve hastanelerde, ambalaj malzemeleri üreten işletmelerde, toplu taşıma araçlarında, ambulanslarda vs.

Ölçüleri: 160*160*950mm

 

Diğer Ürünler

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakultesi
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
Arkas Lojistik
Ülker
Stackpole International
Başkent Üniversitesi
Burcu Gıda
Arçelik
pladis
polin
Karşıyaka belediyesi
saski
Janoschka
Feka inşaat
ASM Arıtma
Petlas
Sağlık Bakanlığı
Türk Tuborg
İskenderun Demir Çelik
SOCAR
Petkim
Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası
Tree Top Hospital
Tukaş
Schneider Electric
aSAY
Form grup
Yapı Merkezi
ADEC
ORMA Ormancılık
kaplanlar soğutma
Çemsan